12 Prill, 2024
Tirana, Albania

Editorial

Te fundit

Kryesore, Lajme nga vendi

Faza e dytë/ Hapet tenderi 12 mln euro për

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur tenderin për fazën e dytë të ndërtimit të Qendrës së Monitorimit të Trafikut. Limiti i.

Editorial, Kryesore

Sinqeriteti i zonjës Xhaçka!

Irena Beqiraj  Sot rrjeti ishte mbushur me një sekuencë të intervistës së deputetes Xhaçka, në të cilën ajo shprehej se.

Kryesore, Lajme nga vendi

Shell konfirmon zyrtarisht dështimin e Shpiragut

Klodian Tomorri Gjigandi ndërkombëtar i hidrokarbureve, Shell, ka konfirmuar zyrtarisht dështimin e kërkimeve për naftë në Shpirag duke paralajmëruar tërheqjen.

Kryesore, Lajme nga vendi

Vodhën 15 ha tokë në Durrës/ Arrestohet ish drejtori

Pesë persona, një prej tyre ish-drejtori i ASHK Durrës, janë arrestuar ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi.

Lajme nga vendi

Faza e dytë/ Hapet tenderi 12 mln euro për Qendrën e Monitorimit të Trafikut

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur tenderin për fazën e dytë të ndërtimit të Qendrës së Monitorimit të Trafikut. Limiti i.

Read More

Shell konfirmon zyrtarisht dështimin e Shpiragut

Klodian Tomorri Gjigandi ndërkombëtar i hidrokarbureve, Shell, ka konfirmuar zyrtarisht dështimin e kërkimeve për naftë në Shpirag duke paralajmëruar tërheqjen.

Read More

Vodhën 15 ha tokë në Durrës/ Arrestohet ish drejtori i ASHK dhe 4 të tjerë

Pesë persona, një prej tyre ish-drejtori i ASHK Durrës, janë arrestuar ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi.

Read More

NA NDIQNI

Mix