25 Qershor, 2024
Tirana, Albania
Kryesore Lajme nga vendi

Vendimi i qeverisë/ Administrata shtetërore, 5 ditë pushim për festat e nëntorit!

Këshilli i Ministrave ka miratuar të hënën si ditë zyrtare pushimi, me rastin e festave të nëntorit.

Pra, nga e hëna deri të mërkurën, 27-28-29 nëntor, administrata dhe shkollat do të jenë pushim.

Sipas VKM, dita e punës do të zëvendësohet në një nga ditët e pushimit brenda tremujorit të parë të vitit pasardhës.

Dokumenta bashkëngjitur

Vox News

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *